Siatka tkana nierdzewna AISI 304 oczko 1,0mm drut 0,60mm

Parametry:

wielkość oczka [mm]
1, 0 mm
grubość drutu [mm]
0, 60 mm
szerokość [mm]
1000 mm
mesh / sito
16
Prześwit [%]
39
Ilość oczek na 1 cm
6
Ilość oczek na 1 cm²
39
Rodzaj materiału
Stal nierdzewna 1.4301 / AISI 304
na formaty / na metry
na metry

Wysokiej jakości siatka tkana stalowa została wyprodukowana ze stali nierdzewnej AISI 304, będącej jedną z najbardziej uniwersalnych i najchętniej stosowanych rodzajów stali. Wykonano ją z cienkich drutów o grubości 0,60 mm, które spleciono w regularne wzory oczek o wielkości 1 mm. Dzięki temu produkt wykazuje liczne pożądanych w warunkach przemysłowych właściwości, czyniących z niego wielofunkcyjne i trwałe rozwiązanie. Zapoznaj się z cechami, jakie posiada siatka nierdzewna oczko 1 mm i dowiedz się, gdzie znajduje zastosowanie!

Siatka tkana z oczkiem 1 mm

Siatki tkane z oczkiem 1 mm i drutem 0,60 mm są bardzo trwałe i wytrzymałe, dlatego też doskonale poradzą sobie nawet w wymagających warunkach i w miejscach narażonych na intensywną eksploatację. Dzięki zastosowaniu nierdzewnej stali AISI 304 cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, przetarcia, niekorzystne czynniki atmosferyczne oraz działanie kwasów i metali alkalicznych. Wykazują również właściwości antykorozyjne, a dodatkowo nie tracą swoich właściwości pod wpływem niskich i wysokich temperatur.

Siatka nierdzewna oczko 1 mm drut 0,60 mm o szerokim zastosowaniu

Siatki nierdzewne tkane o oczku 1 mm znajdują zastosowanie w licznych gałęziach przemysłu. Dzięki niewielkim wymiarom oczek, świetnie sprawdzą się w branży chemicznej i spożywczej. Mogą wówczas pełnić rolę siatek do przesiewania i posłużyć do przetwarzania chemikaliów, żywności, badania ciał stałych czy sortowania materiałów. Ze względu na swój estetyczny wygląd coraz chętniej wykorzystywane są również w architekturze. Postaw na uniwersalny produkt i zamów potrzebną ilość na stronie Arpem Steel!

Parametry:

wielkość oczka [mm]
1 , 0 mm
grubość drutu [mm]
0 , 60 mm
szerokość [mm]
1000 mm
mesh / sito
16
Prześwit [%]
39
Ilość oczek na 1 cm
6
Ilość oczek na 1 cm²
39
Rodzaj materiału
Stal nierdzewna 1.4301 / AISI 304
na formaty / na metry
na metry

Podobne produkty: