Siatka tkana stalowa powlekana PVC oczko 1,2x1,4mm - 5mb

- wielkość oczka [mm]: 1,2x1,4mm
- grubość drutu [mm]: 0,22mm
- szerokość [mm]: 1000 mm
Cena 128,00 zł
Availability: 1141 In Stock

Siatka tkana stalowa powlekana w powłoce PVC , oczko 1,2x1,4mm szerokość 1000 długość 5mb

Siatki stalowe powlekane PVC

Siatka stalowa powlekana znajduje szerokie zastosowanie wewnątrz budynków. Może stanowić element zabezpieczenia przed owadami wewnątrz budynku. Warto podkreślić, że jest estetyczna i mało podatna na uszkodzenia mechaniczne. Metalowa siatka ozdobna powleczona czarnym PVC jest plastyczna i bardzo łatwo się ją przecina, dlatego z łatwością wykorzystasz ją do realizacji własnego projektu. Wykorzystaj pełen potencjał tego materiału. Prowadzisz punkt gastronomiczny, kawiarnię, bar, a może cukiernię? Zadbaj o właściwe wyposażenie swojej siedziby i bezpieczeństwo klientów. Siatka ozdobna metalowa pozwoli Ci niskim kosztem osłonić wloty powietrza przed niechcianymi owadami. Dzięki powłoce z polichlorku winylu jest odpowiednio zabezpieczona przed wpływami czynników atmosferycznych.

Siatka metalowa z drobnym oczkiem

Oferowana przez nas siatka z drobnym oczkiem do zastosowania wewnętrznego jest dostępna zarówno w preferowanych przez Ciebie ilościach jednostkowych, jak i w opłacalnych rolkach po 5, 10, 15, 20, a nawet 30 metrów! Kupuj większe ilości i oszczędzaj na jednostkowej cenie za metr! Siatka powleczona czarnym PVC pełni nie tylko rolę dekoracyjną, ale i użytkową. Świetnie sprawdzi się w agroturystyce i komercyjnych wnętrzach, jako wewnętrzne zabezpieczenie wszelkich otworów, przez które mogłoby do środka dostać się np. ptactwo lub szkodniki. Zamów już teraz! A jeśli wartość Twojego zamówienia przekroczy 299 zł, a waga nie będzie większa niż 30 kilogramów, automatycznie przyznamy Ci darmową przesyłkę, aby kurier mógł dostarczyć siatki pod wskazany przez Ciebie adres. Siatka dekoracyjna metalowa jest dokładnie zabezpieczana do wysyłki. Chcemy mieć bowiem pewność, że dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Wysokiej jakości siatka metalowa

Choć sama siatka stalowa nie posiada właściwości antykorozyjnych, to dzięki temu, że została powleczona warstwą polichlorku winylu, jest znacznie mniej podatna na rdzewienie. Powłoka z tworzywa sztucznego szczelnie zabezpiecza wewnętrzny, stalowy rdzeń przed korozją. Aby powstała rdza, konieczny jest bowiem stały dopływ tlenu i dodatkowy czynnik np. wilgoć. W przypadku powleczenia stali warstwą PVC, ewentualna wilgoć nie dostaje się do metalowego rdzenia i nie dochodzi do korozji (oczywiście o ile warstwa PVC nie zostanie uszkodzona). Potrzebna Ci siatka metalowa powleczona polichlorkiem winylu? Nasz produkt to strzał w dziesiątkę!