Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Siatki fosforobrąz

W tej kategorii znajdziesz siatki fosforobrązowe, które zostały wytworzone w dbałości o estetykę splotu i najmniejsze detale. Do ich produkcji wykorzystano wysokogatunkowy stop miedzi, cyny i fosforu, zwany fosforobrązem. Czym wyróżnia się ten materiał? Siatka tkana fosforobrąz jest odporna na procesy korozyjne, zatem z powodzeniem możesz być wykorzystywana do zastosowań zewnętrznych. Jej właściwości antykorozyjne nie wynikają z żadnej warstwy, którą można by było uszkodzić. Trwałe połączenie stopu gwarantuje bezterminową antykorozyjność, dlatego siatki tkane fosforobrązowe znajdują zastosowanie w branży budowlanej i konstrukcyjnej, czyli właśnie tam, gdzie konieczne są materiału odporne na zmęczenie, kruszenie i utratę wytrzymałości pod wpływem upływu czasu.

Siatka fosforobrąz przewodzi prąd

Nie sposób również nie wspomnieć o zdolności drutu fosforobrązowego do przewodzenia energii elektrycznej, co jest szczególnie istotne w branży elektronicznej i elektrotechnicznej. Ponadto taka siatka metalowa, która przewodzi prąd, może zostać wykorzystana do produkcji elementów ochronnych. Wykorzystaj niezwykłe właściwości tego materiału do realizacji indywidualnych lub komercyjnych projektów. Czym jeszcze wyróżnia się siatka fosforobrąz? Jest elastyczna i bardzo plastyczna, dzięki czemu z łatwością dopasujesz siatkę do każdej powierzchni, nawet takiej, na których występują zaokrąglenia i gięcia pod niestandardowym kątem. Ponadto siatka tego typu charakteryzuje się niskim współczynnikiem tarcia, a dzięki temu, że posiada w sobie cynę, jest bardzo wytrzymała. Fosfor natomiast znacznie poprawia jej sztywność i odporność na zmęczenie – warto zastosować ją do konstrukcji i elementów, które mają za zadanie przetrwać wiele lat intensywnej eksploatacji.

Siatki fosforobrąz

Nie jesteś pewien, czy do Twojego projektu najlepsza będzie siatka fosforobrązowa, miedziana, nierdzewna, a może mosiężna? Skontaktuj się z nami! Zespół Arpem Steel tworzą fachowcy, którzy  posiadają rozległą wiedzą oraz doświadczenie w zakresie metalurgii i montażu siatek tkanych. Chętnie pomożemy podjąć Ci właściwą decyzję zakupową. Na naszej stronie znajdziesz również intuicyjny kalkulator siatek, który pomoże Ci obliczyć potrzebne parametry siatek. Jednocześnie przypominamy, że siatki fosforobrązowe są cięte z rolki o szerokości 1000mm, czyli 1 metra. Sprawdź, ile siatki potrzebujesz i złóż zamówienie. A my zadbamy o to, by dotarło do Ciebie w nienaruszonym stanie.