Sita budowlane

Nasza firma jest dystrybutorem produktów ze stali nierdzewnej z wieloletnim doświadczeniem. Artykuły, które oferujemy, sprawdzają się w praktyce w wielu branżach, w tym w branży budowlanej. Zaliczają się do nich również dostępne w tym miejscu sita budowlane. Zobacz szczegóły dostępnych produktów i wybierz, które przydadzą Ci się podczas codziennej pracy na placu budowy.

Sito budowlane – gwarancja efektywnej i wygodnej pracy

Oferujemy proste, lecz bardzo przydatne narzędzia, jakimi są sita do ziemi . Przy ich pomocy odseparujesz mniejsze cząstki przesypywanego materiału od większych, a także usuniesz większe zanieczyszczenia obecne w materiale. Umożliwia to konstrukcja sita do przesiewania piasku, składająca się z siatki o oczkach w różnym, dostępnym do wyboru wymiarze, stalowej obręczy i ruchomej podpory. Całość wzmacniamy płaskownikiem, a także pokrywamy farbą antykorozyjną. Dzięki temu sito murarskie zyskuje większą wytrzymałość zarówno na naturalne zużycie związane z długim użytkowaniem, jak też na obciążenia mechaniczne wynikające z pracy z przesypywanymi materiałami. Produkt przystosowany jest do użytkowania pionowego oraz poziomego. Jego konstrukcja umożliwia bezproblemowy transport, co jest równie ważne np. dla profesjonalnych ekip budowlanych. Więcej szczegółów technicznych na temat konkretnego sita znajdziesz w opisie przy wybranym przez Ciebie produkcie.

Dlaczego warto wybrać sito murarskie nie tylko na budowę?

Naturalnym zastosowaniem, jakie ma budowlane sito, jest pomoc w przygotowywaniu zapraw murarskich, gipsu oraz cementu. Drugą z głównych gałęzi, gdzie tego rodzaju narzędzia okazują się przydatne, jest rolnictwo. Sita budowlane można wykorzystać też do sortowania zbóż i nasion. Nie oznacza to jednak, że nasze produkty dedykowane są wyłącznie profesjonalistom, którzy zajmują się takimi pracami na co dzień. Sito budowlane do piasku przyda się także amatorom prac ogrodowych, ułatwiając przesiewanie ziemi, z którym na pewno niejednokrotnie zmagałeś się, jeśli masz duży przydomowy ogród, czy też działkę.

Jeżeli potrzebujesz produktów ze stali, takich jak sito budowlane , to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty i asortymentu, który starannie dobieramy, korzystając z naszego długoletniego doświadczenia. Do Twojej dyspozycji są też najlepsi specjaliści, którzy chętnie pomogą Ci w wyborze produktów. Profesjonalna praca na placu budowy, przesiewanie zbóż, a nawet praca w ogródku lub na działce może stać się dużo łatwiejsza dzięki produktom Arpem Steel.