Ruszta na grilla

Grillowanie to sposób przyrządzania mięs, warzyw czy serów, który pokochało mnóstwo osób na całym świecie. Wystarczy dobrej klasy węgiel drzewny, grill, ruszt i szczypce lub specjalny widelec, którym można przewrócić jedzenie na drugą stronę. Można wyróżnić bezpośrednie lub pośrednie grillowanie. W pierwszej metodzie węgiel drzewny jest równomiernie rozłożony pod rusztem, a żywność należy obrócić jedynie raz. Świetnie sprawdzi się w przypadku steków, kiełbas, warzyw czy mięsa z kurczaka. Są mocniej przypieczone, a na ich powierzchni pojawiają się charakterystyczne paski. Ruszt na grilla okrągły świetnie sprawdzi się w przypadku modeli węglowych lub palenisk czy wersji na trójnogu.

Grillowanie metodą pośrednią jest przeznaczone do potraw, których czas pieczenia jest dłuższy niż 30 minut. Wówczas węgiel lub brykiet rozkłada się na bokach rusztu, a na środku umieszcza się ulubione potrawy. Najlepiej sprawdzi się w przypadku grillów zamykanych pokrywą. Dzięki temu nie powstaje dym, a rozchodzące się ciepło równomiernie opieka każdy kawałek. Każda z metod wymaga zastosowania dobrej jakości rusztu – znajdziesz go w naszym sklepie! Oferujemy wysokiej klasy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb!

Ruszt do grilla i paleniska

Okrągły ruszt do grilla jest odpowiedzialny za utrzymanie potraw i odprowadzanie tłuszczu wytapiającego się z nich. Powstaje w procesie spawania elementów, a następnie przechodzi przez czyszczenie. Dzięki temu na powierzchni nie zostają żadne przebarwienia. Później zostaje wytrawiony i wypolerowany metodą chemicznej elektrolizy, która nie narusza struktury. Dzięki dobremu opracowaniu materiału, czyszczenie rusztu jest ułatwione. Szczególnie grillowanie bezpośrednie, pozostawia na nim przypieczone resztki. Nie wnikają wewnątrz struktury, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia powłoki. Ruszt na grilla okrągły to obowiązkowy element wyposażenia! Warto wybrać solidny model!

Ruszt do grilla okrągły

Ruszt do grilla ogrodowego został stworzony ze stali nierdzewnej z gatunku AISI 304, która jest jedną z najczęściej stosowanych materiałów. Doskonały skład chemiczny zapewnia odporność na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Ma również doskonałą spawalność, dzięki czemu wszystkie elementy są zespolone ze sobą trwale. Na uwagę zasługuje również atrakcyjna cena! Ruszty dostępne w naszym sklepie mają również dołączone trzy karabińczyki, dzięki którym można powiesić je nad paleniskiem na trójnogu, tworząc niepowtarzalną atmosferę ogniska.

Ruszt okrągły ze stali nierdzewnej

Ruszt do grilla nierdzewny posiada dedykowaną opaskę, która chroni jedzenie przed zsunięciem się. Jest odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można go zostawić na deszczu. Dodatkowo, materiał jest przeznaczony do kontaktu z żywnością. W zależności od potrzeb, możesz dobrać średnicę rusztu tak, by pasował do rozmiaru paleniska czy grilla. Gwarantujemy długą żywotność i satysfakcję z użytkowania. Warto wybrać ruszt nierdzewny okrągły i cieszyć się z przyrządzania potraw tak, jak lubisz.

W naszym sklepie znajdziesz produkty wykonane ze stali nierdzewnej, które doskonale sprawdzą się w gastronomii, jak siatka do wędzarni. Z kolei pozostałe modele to doskonałe rozwiązanie do filtracji czy ochrony przed ptakami i gryzoniami. Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań – skontaktuj się z nami! Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży i zamów dedykowane siatki tkane, zgrzewane czy cięto-ciągnione.