Siatka nierdzewna AISI 304 w powłoce PVC oczko 1,2x1,4mm szer.1200mm

- wielkość oczka [mm]: 1,2x1,4mm
- grubość drutu [mm]: 0,22mm
- szerokość [mm]: 1200 mm
Cena 55,95 zł za m2

Siatka tkana nierdzewna w powłoce PVC moskitiera, oczko 1,2x1,4mm szerokość 1200 Siatka tkana stal nierdzewna w powłoce PVC kolor czarny , idealne zastosowanie jako moskitiera, zabezpieczenie przed owadami. Siatka sprzedawana jest na metry.

Siatki nierdzewne powlekane PVC

W tej kategorii znajdziesz siatki ze stali nierdzewnej, które zostały powleczone warstwą polichlorku winylu. Dzięki temu, że sam rdzeń produktu został wykonany ze stali odpornej na procesy korozyjne, siatka ta świetnie sprawdzi się do zastosowań zewnętrznych np. jako siatka na moskitiery. Dodatkowo stalowy drut został  powleczony PVC, czyli tworzywem sztucznym, który sprawia, że siatka jest jeszcze bardziej odporna na zmienne czynniki atmosferyczne. Do tego jest w kolorze czarnym, co czyni z niej uniwersalny materiał, który Klienci cenią nie tylko za funkcjonalność, ale i walory estetyczne. Taka siatka na okno świetnie będzie się prezentować zamontowana na budynku utrzymanym w duchu industrialnym lub futurystycznym. Wykorzystaj potencjał stalowej siatki powleczonej PVC i złóż zamówienie jeszcze dziś. Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Skontaktuj się z nami, nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania.

Siatka metalowa powlekana

Powlekana siatka moskitiery jest odporna na ciepło i korozję, stanowi wytrzymały materiał. Zachęcamy do zapoznania się z dokładną specyfikacją produktu przed zakupem. Znajdziesz tu bowiem zarówno siatki dedykowane do zastosowań zewnętrznych, jak i takie, które rekomendujemy do aranżacji wewnątrz budynku. W każdym opisie produktu znajdziesz również informacje na temat dokładnych parametrów każdej siatki. Zwróć uwagę przede wszystkim na wielkość oczek, bowiem to one w dużej mierze determinują zastosowanie danego modelu. Siatka przeciw owadom powinna mieć na tyle drobne oczka, aby nie przeleciała przez nią nawet najmniejsza muszka lub komar. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że im ciaśniejszy splot i mniejsze oczko, tym mniejsza widoczność obiektów za siatką. Aby ułatwić naszym klientom wybór, zgromadziliśmy tu tylko takie siatki, które idealnie sprawdzą się jako moskitiery. Czym zatem się różnią? Szerokością rolki, może mierzyć ona 900, 1000 lub nawet 1200 mm. Jeśli nie wiesz, na którą siatkę się zdecydować, zadzwoń do nas, a doradzimy Ci w zakupach.

Moskitiera na okna balkonowe

Wiele osób zastanawia się, jak zabezpieczyć okno balkonowe. Siatka na drzwi balkonowe musi być bowiem znacznie wyższa niż w przypadku innych okien. Jeśli to możliwe, dopasuj szerokość siatki do szerokości drzwi. Jeśli jednak Twoje okno balkonowe ma niestandardowe wymiary, nie przejmuj się. Oferowane przez nas siatki są bardzo łatwe do cięcia, zatem z powodzeniem dopasujesz ich wielkość do swoich drzwi balkonowych.