Filtruj według

Rodzaj materiału
więcej... mniej
szerokość [mm]
więcej... mniej
Szerokość oczka (LWA)
więcej... mniej
Wysokość oczka (SWA)
więcej... mniej
Grubość mostka (STK)
więcej... mniej
na formaty / na metry
więcej... mniej
Filtruj

Siatka cięto-ciągniona ocynkowana 20x10mm

- szerokość [mm]: 1000 mm
Cena 89,00 zł cena za 1 m2:

Siatka stalowa cięto-ciągniona 20x10 mm to wysokiej jakości produkt, wykonany ze stali ocynkowanej. Wytwarzana jest poprzez jednoczesne nacinanie i rozciąganie blachy, co skutkuje powstaniem charakterystycznych otworów w kształcie rombu. Dzięki temu w trakcie procesu produkcji nie powstają żadne odpady. Poznaj właściwości cięto-ciągnionej siatki ze stali ocynkowanej i zamów potrzebną ilość w sklepie Arpem STEEL!

Siatki cięto ciągnione ocynkowane

Siatka cięto ciągniona ocynkowana powstaje w wyniku nacinania i rozciągania blachy. Jest stosunkowo lekka, a jednocześnie sztywna. Charakteryzuje się niezrównaną wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne, stanowiąc doskonałe rozwiązanie zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i domowych. Siatka ocynk cięto ciągniona sprawdzi się również do obróbki wtórnej. Dostępne w naszym sklepie propozycje mają różną wielkość oczek i ich zagęszczenie dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, czy potrzebujesz blach do zastosowań przemysłowych, czy do mniejszych projektów, siatki ze stali ocynkowanej pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Siatki cięto ciągnione ocynkowane

Siatka cięto ciągniona ocynkowana produkowana jest z wysokiej jakości stali. Siatki te są niezwykle mocne i odporne na odkształcenia, nawet pod wpływem silnego nacisku. Cynkowa powłoka działa jak bariera, zabezpieczając stal przed szkodliwymi wpływami środowiska, takimi jak wilgoć, deszcz czy śnieg. Dzięki temu, siatki te są idealne do zastosowania na zewnątrz i mogą służyć przez wiele lat bez utraty swojej funkcjonalności i wyglądu. Ocynkowane siatki cięto ciągnione są również wszechstronne. Mogą być używane jako zabezpieczenie przed zwierzętami, gryzoniami, ptactwem, zapewniając bezpieczeństwo. Jednocześnie umożliwiają swobodny przepływ powietrza. Są również często stosowane w przemyśle, gdzie służą do tworzenia klatek i barierek ochronnych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Z powodzeniem można je wykorzystać do produkcji różnego rodzaju filtrów, a także osłon wentylatorów czy nawet do dekoracji. Zamów potrzebną ilość do wykonania zlecenia! Nasze produkty przechodzą odpowiednią kontrolę jakości, by każdy klient otrzymał wysokiej klasy siatkę.

Ocynkowane siatki cięto ciągnione

Ocynkowane siatki cięto ciągnione są również cenione za swoją estetykę. Powłoka nadaje im jasny, srebrzysty wygląd, który jest zarówno nowoczesny, jak i uniwersalny. Są doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie trwałość, bezpieczeństwo i wszechstronność. Bez względu na to, czy potrzebujesz zabezpieczyć urządzenia wentylacyjne, elementy fasad i elewacji czy wykonać wypełnienie balustrady, te siatki spełnią Twoje oczekiwania i posłużą Ci przez wiele lat. Sprawdź również pozostałe propozycje z kategorii – z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dedykowane do wielu różnych zastosowań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Sprawdź pełną ofertę i zamów już teraz!