Siatka tkana nierdzewna AISI 304 oczko 1,2mm drut 0,12mm 100metrów

- wielkość oczka [mm]: 1,20 mm
- grubość drutu [mm]: 0,12 mm
- szerokość [mm]: 1000 mm
Cena 1 748,00 zł
Availability: 16 In Stock

Siatka nierdzewna tkana filtracyjna oczko 1,2mm drut 0,12mm charakteryzuje się doskonałą odpornością na działanie kwasów, metali alkaicznych, ciepła i korozji. Siatka tkana nierdzewna znajduje szerokie zastosowanie w przetwarzaniu oleju, chemikaliów, żywności, sortowaniu i badaniu ciał stałych, ciekłych i gazowych w kopalniach, hutnictwie, przestrzeni powietrznej itp.

Siatki uziemiające

Siatka uziemiająca pełni rolę gwaranta bezpieczeństwa elektrycznego wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są instalacje pod wysokim napięciem. Jej rolą jest zapewnienie bezpiecznego uziemienia instalacji, dzięki czemu w razie wystąpienia awarii, nie dojdzie do porażenia prądem elektrycznym. Ponadto oferowana przez nas siatka działa niczym ekran elektromagnetyczny, chroniąc domowników lub innych użytkowników budynku przed promieniowaniem elektromagnetycznym, które generowane jest przez system ogrzewania podłogowego. Siatka jest wykonana z drutu, który łączy się innym drutem poprzez sploty – cała taka instalacja jest dodatkowo połączona z głównym uziemieniem. Produkty z Arpem Steel zapewnią Ci wydajną i bezpieczną instalację ogrzewania podłogowego w Twoim domu. Już teraz zamów niezbędną ilość materiału. Jeśli nie jesteś pewien, ile siatki uziemiającej potrzebujesz do swojego projektu, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i pomogą Ci wybrać najlepszą siatkę, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Siatka uziemiająca

Decydując się na ogrzewanie podłogowe, raz wykonana instalacja ma z założenia służyć Twojej rodzinie przez wiele lat. Aby wyeliminować ryzyko awarii, w wyniku której konieczne byłoby zdejmować i rozkuwanie podłogi, warto postawić w najlepszej jakości komponenty. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazła się siatka uziemiająca wykonana z drutu nierdzewnego. Stop stali z chromem i niklem gwarantuje niezwykła trwałość konstrukcji, a co najważniejsze, jest odporny na korozję. Te właściwości nie wynikają z antykorozyjnej powłoki, która jest podatna na ścieranie, lecz z antykorozyjności całego rdzenia. Tak świetny materiał to gwarancja udanej inwestycji i niezawodnego uziemienia.

Siatka do ogrzewania podłogowego

Oferowany przez nas materiał idealnie sprawdzi się jako uziemiająca siatka do ogrzewania podłogowego, czyli rozwiązania coraz częściej wykorzystywanego w nowym budownictwie. Zadbaj o bezpieczeństwo instalacji z siatkami Arpem Steel. W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane sita techniczne, które świetnie sprawdzą się zarówno do projektów indywidualnych, jak i komercyjnych. Dołącz do zadowolonych klientów, którzy skorzystali już z naszej oferty. Arpem Steel to ponad 12 lat doświadczenia i kilkadziesiąt tysięcy metrów bieżących siatek sprzedanych klientom w całej Polsce. Złóż zamówienie jeszcze dziś, a dostarczymy Ci je pod same drzwi.