Filtruj według

Rodzaj materiału
więcej... mniej
wielkość oczka [mm]
więcej... mniej
grubość drutu [mm]
więcej... mniej
szerokość [mm]
więcej... mniej
na formaty / na metry
więcej... mniej
Filtruj

Siatka nierdzewna AISI 304 w powłoce PVC oczko 1,2x1,4mm szer.1200mm

- wielkość oczka [mm]: 1,2x1,4mm
- grubość drutu [mm]: 0,22mm
- szerokość [mm]: 1200 mm
Cena 55,95 zł za m2

Siatka tkana nierdzewna w powłoce PVC moskitiera, oczko 1,2x1,4mm szerokość 1200 Siatka tkana stal nierdzewna w powłoce PVC kolor czarny , idealne zastosowanie jako moskitiera, zabezpieczenie przed owadami. Siatka sprzedawana jest na metry.

Siatki powlekane

Siatka pleciona powlekana to połączenie niezawodnej stali  z zaletami tworzywa sztucznego. W naszej ofercie znajdziesz siatki powlekane w uniwersalnym, czarny kolorze, które zawdzięczają warstwie PVC. Pełni ona rolę nie tylko estetyczną, ale i użytkową. Siatka metalowa powlekana jest również odporna na korozję. Zwykła stal może się osłabić i skruszeć w wyniku postępującej korozji. Dochodzi do niej, gdy stal ma nieograniczony dostęp do tlenu i wilgoci lub innego środka korodującego np. soli lub skrajnie zmiennych temperatur. Aby ochronić stalowe elementy przed korozją, należy do stopu dodać chrom lub postawić na warstwy antykorozyjne. Rozwiązaniem jest również powleczenie drutu, z którego pleciona jest później siatka warstwą polichlorku winylu. Tego typu siatka powlekana jest wówczas zabezpieczona przed działaniem czynników, które mogłyby spowodować powstawanie rdzy.

Siatka powlekana w klasycznym, czarnym kolorze

W naszej ofercie znajdziesz siatki powlekane warstwą PVC w kolorze czarnym. Jest to uniwersalna barwa, która doskonale dopasowuje się do każdej aranżacji. Wykorzystaj powstałe poprzez powleczenie walory estetyczne i wykorzystaj siatkę do celów dekoracyjnych. Dzięki stalowemu rdzeniu jest ona sztywna i z powodzeniem możesz wykorzystać ją do zabezpieczenia boków szafek lub do indywidualnych projektów artystycznych. Gdy masz do dyspozycji wysokogatunkową, siatkę powlekaną od Arpem Steel, ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Już teraz zamów niezbędną ilość siatki i zrealizuj swój projekt. Gdzie jeszcze wykorzystywana jest siatka powlekana PVC? Świetnie sprawdza się jako osłona wszelkich wlotów powietrza, przez które do pomieszczania mogłyby dostać się ptaki, a dzięki temu, że jest łatwa do cięcia i bardzo plastyczna, z łatwością wytniesz dokładnie taki kształt, jakiego potrzebujesz do zabezpieczenia otworu.

Siatka powlekana 120 cm

Nic również nie stoi na przeszkodzie, by siatka powlekana posłużyła Ci jako moskitiera lub do zabezpieczenia otworów wentylacyjnych w budownictwie. Warto  zwrócić uwagę na odpowiednie dopasowanie wielkości oczek. Dokładne wielkości zawsze znajdziesz na poszczególnych zdjęciach oraz w opisie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór siatek powlekanych, które różnią się wielkością oczek i grubością drutu. Poszczególne modele różnią się również szerokością rolki. Potrzebna Ci siatka powlekana 100 cm, 120 cm, a może 90 cm? Znajdziesz je w naszym sklepie! Złóż zamówienie jeszcze dziś, a jeśli potrzebujesz pomocy przy zakupie, skontaktuj się z nami.