Sita stalowe plecione

Jako dystrybutor wysokiej jakości produktów ze stali nierdzewnej zapewniamy naszym klientom dostęp do różnorodnego asortymentu, który znajdzie zastosowanie w różnych branżach. Do prac budowlanych, czy też ogrodniczych z pewnością przyda się sito budowlane. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, jak możesz zastosować je w swojej firmie lub też w prywatnym ogrodzie.

Sita do przesiewania piasku, ziemi i innych materiałów

Arpem Steel oferuje klientom wysokiej jakości sprzęt do sortowania i oczyszczania. Nasze sita stalowe plecione pomogą Ci w łatwym odseparowaniu mniejszych cząstek od większych. Można zatem w ten sposób zarówno posortować materiały, jak też pozbyć się zbędnych zanieczyszczeń. Sito do przesiewania jest dzięki temu przydatnym narzędziem w pracy z piaskiem, ziemią, cementem lub też kompostem. Oprócz profesjonalnego zastosowania budowlanego i rolniczego, można wykorzystać je także we własnym, przydomowym ogrodzie.

Wytrzymałe i łatwe w obsłudze sita stalowe

Konstrukcja oferowanych przez nas produktów jest niezwykle prosta, dzięki czemu nie będziesz miał też problemu z ich użytkowaniem. Sito do ziemi składa się ze stalowej obręczy, ruchomej podpory i siatki z oczkami o kilku wymiarach do wyboru. Tworząc nasze sita stalowe plecione, dołożyliśmy starań, aby nie tylko były to produkty praktyczne, lecz też wytrzymałe. Wpływa na to m.in. zastosowanie siatki z drutu wielokarbowego oraz farby antykorozyjnej. Sprawia to, że wybrane u nas sito do kompostu będzie odporne upływ czasu i obciążenia mechaniczne. Regulowana oraz składana podpora umożliwiają m.in. użytkowanie poziome, co z kolei przekłada się na jeszcze większą wszechstronność produktu. Przy tego rodzaju pracach ważna jest też wygoda i ergonomia, jaką gwarantują nasze sita stalowe. Przygotowywanie zapraw murarskich czy gipsu samo w sobie nie należy do łatwych zadań pod względem fizycznym – ważne więc, aby dodatkowo nie utrudniało tego narzędzie, z którego korzystamy, czyli właśnie sito do piasku.

Jeśli w pracy w Twojej firmie lub też w codziennej pracy w ogrodzie spotykasz się z zadaniem przesiewania, bądź posortowania takich materiałów, jak piasek, czy ziemia, to serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Wybierz sita plecione o wymiarach, które najlepiej sprawdzą się w praktyce w Twoich dłoniach! Jeśli masz jakiekolwiek pytania i potrzebujesz pomocy w wyborze produktów, zachęcamy do kontaktu z nami.