Filtruj według

Rodzaj materiału
więcej... mniej
wielkość oczka [mm]
więcej... mniej
Wielkość oczka [ mikrony ]
więcej... mniej
mesh / sito
więcej... mniej
grubość drutu [mm]
więcej... mniej
szerokość [mm]
więcej... mniej
Prześwit [%]
44 44
na formaty / na metry
więcej... mniej
Darmowa dostawa od 299 zł
więcej... mniej
Filtruj

Siatki mosiężne

Arpem Steel to renomowany dystrybutor siatek tkanych i sit technicznych, którego wybrało już wielu klientów indywidualnych i biznesowych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez naszych Klientów, zdecydowaliśmy się poszerzyć nasz asortyment o niezawodne siatki tkane mosiężne. W tej kategorii znajdziesz siatki wykonane ze stopu miedzi i cynku, czyli ze wspomnianego już mosiądzu. Na co zwrócić uwagę, wybierając siatki tkane metalowe z mosiądzu? Przede wszystkim na wielkość oczek, czyli gęstość splotu mosiężnego drutu. To bowiem ten parametr w dużej mierze determinuje zastosowanie siatki metalowej. Weź pod uwagę, że im większe oczko, tym grubszy jest drut, który stosuje się do wyprodukowania siatki.

Siatki mosiężne - specyfikacja

Każda oferowana przez nas siatka tkana mosiężna posiada w swoim opisie szczegółową specyfikację. Zapoznaj się z nią przed zakupem, aby sprawdzić, czy wybrany model pozwoli Ci efektywnie zrealizować projekt. Co znajdziesz w takiej specyfikacji? Oczywiście wielkość oczka (w milimetrach i mikronach), grubość drutu, szerokość siatki na rolce, liczbę oczek na 1 cm2, jak i informację o procentowym prześwicie, jaki oferuje dana siatka. Jeśli podane informacje nie wystarczą Ci do podjęcia decyzji zakupowej lub po prostu chcesz uzyskać wsparcie specjalistów, skontaktuj się z nami. Zespół Arpem Steel sprawdzi, która siatka mosiężna najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego projektu. Zaufaj specjalistom Arpem Steel i postaw na wysokojakościowy mosiądz w postaci siatki tkanej.

Siatka mosiężna do filtrów

Siatka mosiężna dzięki swojej odporności na rdzewienie, rozciąganie i odkształcenie wykorzystywana jest w wielu branżach. Między innymi jako sita do przesiewania i oczyszczania produktów spożywczych i przemysłowych – najlepiej sprawdza się tu siatka mosiężna drobna, której wielkość oczek dopasowana jest do rodzaju przesiewanego materiału. Produkty z tej kategorii wykorzystywane są również do budowy ekranów elektromagnetycznych, za pomocą których ochronisz wydzielony obszar przed działaniem pola elektromagnetycznego. Dzięki temu, że mosiądz jest odporny na korozję, może być wykorzystywany do zastosowań na zewnątrz budynku, na przykład do ochrony elewacji. Dlaczego wówczas montowana jest siatka mosiężna? Sklep, biurowiec, czy dom dzięki charakterystycznej barwie mosiądzu zyskuje nieco futurystyczny charakter, za co uwielbiają go architekci na całym świecie. Postaw na mosiądz i najwyższą jakość wykonania nawet najdrobniejszych detali – wybierz Arpem Steel.