Siatka cięto-ciągniona ocynkowana 20x10mm

Parametry:

Szerokość oczka (LWA)
20
Wysokość oczka (SWA)
10
Grubość mostka (STK)
1
szerokość [mm]
1000 mm
Rodzaj materiału
Stal ocynkowana Zn
na formaty / na metry
na metry

Siatka stalowa cięto-ciągniona 20x10 mm to wysokiej jakości produkt, wykonany ze stali ocynkowanej. Wytwarzana jest poprzez jednoczesne nacinanie i rozciąganie blachy, co skutkuje powstaniem charakterystycznych otworów w kształcie rombu. Dzięki temu w trakcie procesu produkcji nie powstają żadne odpady. Poznaj właściwości cięto-ciągnionej siatki ze stali ocynkowanej i zamów potrzebną ilość w sklepie Arpem STEEL!

Siatka cięto-ciągniona 20x10 mm

Siatka stalowa ocynkowana cięto-ciągniona o wymiarach oczka 20x10mm posiada bardzo trwałą konstrukcję. Dzięki cynkowej powłoce jest w podstawowy sposób chroniona przed korozją. Cechuje ją odporność na warunki atmosferyczne oraz odkształcenia, wyróżnia się również trwałością i wytrzymałością. Niewątpliwy atut stanowi także jej estetyczny wygląd. Dodatkowo, siatki cięto-ciągnione łatwo poddają się dalszej obróbce, dlatego też z łatwością dopasujesz produkt do indywidualnych potrzeb!

Siatka ocynkowana 20x10 mm

Siatka cięto ciągniona 20x10 mm to produkt wszechstronny, który stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i domowych. Świetnie sprawdzi się jako zabezpieczenie urządzeń wentylacyjnych czy elementów fasad i elewacji. Za jej pomocą możesz także stworzyć klatkę czy nawet regały. Siatka ocynkowana cięto-ciągniona znajdzie również zastosowanie w przemyśle samochodowym i w architekturze. Wiele osób wykorzystuje ten materiał również w dekoracyjnych aranżacjach – możliwości jest wiele! Wybierz wysokiej klasy produkt i ciesz się jego długim okresem użytkowania!

Parametry:

Szerokość oczka (LWA)
20
Wysokość oczka (SWA)
10
Grubość mostka (STK)
1
szerokość [mm]
1000 mm
Rodzaj materiału
Stal ocynkowana Zn
na formaty / na metry
na metry