Siatka cięto-ciągniona ocynkowana 10x7mm

Parametry:

Szerokość oczka (LWA)
10
Wysokość oczka (SWA)
7
Grubość mostka (STK)
0, 8mm
szerokość [mm]
1000 mm
Rodzaj materiału
Stal ocynkowana Zn
na formaty / na metry
na metry

Siatka cięto ciągniona stalowa posiada oczka o szerokości 10 mm i wysokości równej 7 mm. Grubość mostka wynosi natomiast 0.8 mm. Stal wykorzystana do produkcji została wcześniej ocynkowana, dzięki czemu produkt wyróżnia się zwiększoną odpornością na korozję. Z powodzeniem może być zatem wykorzystywana w warunkach narażonych na wilgoć. Jeśli natomiast potrzebujesz siatki w pełni odpornej na korozję, nawet podczas uszkodzenia powierzchni, zdecyduj się na siatkę wykonaną ze stali nierdzewnej, którą również znajdziesz w naszej ofercie.

Siatka cięto-ciągniona z oczkiem 10x7 mm

Siatki cięto ciągnione to szczególny typ siatek, które dodają projektowi walorów wizualnych. Siatka wykorzystana do zabezpieczenia maszyny nie tylko spełni swoją podstawową funkcję, ale i będzie się interesująco prezentować, ponieważ siatki cięto-ciągnione prezentują się różnie w zależności od kąta patrzenia. Zamów już teraz siatkę wykonaną w tej technologii, by przekonać się, o jakich walorach estetycznych mowa!

Siatka ocynkowana oczko 10x7 mm 1mb

Siatka stalowa ocynkowana świetnie sprawdza się nie tylko jako wspomniany wcześniej panel zabezpieczający, ale również jako panel wypełniający, czy elementy zdobnicze. Siatki cięto-ciągnione bardzo często znaleźć można w przemyśle samochodowym, gdzie wykorzystuje się je jako kratki chłodnicy lub elementy systemów filtracyjnych. Coraz częściej znajdują zastosowanie również w nowoczesnej architekturze wnętrz, szczególnie w stylu industrialnym.

Parametry:

Szerokość oczka (LWA)
10
Wysokość oczka (SWA)
7
Grubość mostka (STK)
0 , 8mm
szerokość [mm]
1000 mm
Rodzaj materiału
Stal ocynkowana Zn
na formaty / na metry
na metry