Siatka tkana nierdzewna AISI 304 oczko 1,0mm drut 0,50mm

Parametry:

wielkość oczka [mm]
1, 0 mm
grubość drutu [mm]
0, 50 mm
szerokość [mm]
1000 mm
mesh / sito
17
Prześwit [%]
44
Ilość oczek na 1 cm
7
Ilość oczek na 1 cm²
44
Rodzaj materiału
Stal nierdzewna 1.4301 / AISI 304

Siatka stalowa tkana z oczkiem 1 mm została wyprodukowana ze stali nierdzewnej AISI 304, która jest jednym z najczęściej wybieranych i najbardziej uniwersalnych rodzajów materiału. Powstała w procesie splatania cienkich drutów o grubości 0,5 mm. Tego typu siatki tkane posiadają liczne pożądane w wielu gałęziach przemysłu właściwości, co czyni z nich wszechstronne rozwiązanie.

Siatka tkana z oczkiem 1,0 mm

Siatka nierdzewna tkana, dzięki metodzie produkcji i wykorzystanemu do jej wykonania materiałowi, wyróżnia się dużą wytrzymałością i trwałością. Zastosowanie stali nierdzewnej AISI sprawiło, że produkt jest odporny na korozję, utlenianie, niekorzystne czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Nie odkształca się pod wpływem wysokich i niskich temperatur, nie straszne jej również działanie kwasów czy metali alkalicznych. Doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz, a także w wymagających warunkach i miejscach intensywnie eksploatowanych. Siatki tkane nierdzewne z oczkiem 1,0 mm to rozwiązanie na lata!

Siatka nierdzewna oczko 1,0 mm drut 0,50 mm

Liczne pozytywne właściwości, jakie wykazuje nierdzewna siatka tkana sprawiają, że produkt ten powszechnie wykorzystywany jest w wielu różnych branżach. Dzięki niewielkim oczkom świetnie sprawdzi się w przemyśle chemicznym i spożywczym w roli materiału do sortowania i przetwarzania żywności czy chemikaliów. Posłużyć może również jako zabezpieczenie maszyn przed gryzoniami. Zastosowanie znajduje także w pszczelarstwie, a nawet architekturze. Wybierz jakościową siatkę tkaną z oczkiem 1,0 mm i zamów potrzebną ilość w naszym sklepie!

Parametry:

wielkość oczka [mm]
1 , 0 mm
grubość drutu [mm]
0 , 50 mm
szerokość [mm]
1000 mm
mesh / sito
17
Prześwit [%]
44
Ilość oczek na 1 cm
7
Ilość oczek na 1 cm²
44
Rodzaj materiału
Stal nierdzewna 1.4301 / AISI 304

Podobne produkty: