Siatka tkana karbowana nierdzewna AISI 304 oczko 10mm drut 1,6mm

Parametry:

wielkość oczka [mm]
10 mm
grubość drutu [mm]
1, 6 mm
szerokość [mm]
1000 mm
mesh / sito
2
Prześwit [%]
72
Ilość oczek na 1 cm
1
Ilość oczek na 1 cm²
1
Rodzaj materiału
Stal nierdzewna 1.4301 / AISI 304
na formaty / na metry
na metry

Siatka nierdzewna tkana krepowana z oczkiem 10 mm powstała wskutek splatania ze sobą cienkich drutów o grubości 1,6 mm. Do jej produkcji użyto jeden z najchętniej wykorzystywanych rodzajów stali – AISI 304, która wyróżnia się świetnymi właściwościami i atrakcyjną ceną. Poznaj charakterystyczne cechy, jakie wykazują te siatki tkane metalowe i zamów potrzebną ilość!

Siatka tkana nierdzewna z oczkiem 10 mm

Siatka karbowana nierdzewna swoje świetne właściwości zawdzięcza specjalnemu sposobowi produkcji oraz materiałowi wykorzystywanemu do ich wykonania. Oprócz trwałości i wytrzymałości wyróżnia się wysoką odpornością na korozję, utlenianie, działanie kwasów i metali alkalicznych oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. Właśnie dlatego doskonale nadaje się do zastosowania zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Dodatkowo karbowana struktura zapewnia siatce jeszcze większą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, amortyzuje obciążenia i zapobiega jej odkształcaniu. Wybierając siatki nierdzewne tkane krepowane, masz pewność, że posłużą Ci przez długi czas!

Siatka karbowana nierdzewna oczko 10 mm drut 1,6 mm

Dzięki licznym pożądanym właściwościom, siatka tkana nierdzewna z oczkiem 10 mm chętnie wykorzystywana jest w wielu branżach. Zastosowanie znajduje między innymi w przemyśle szklarskim, spożywczym i chemicznym, a także pszczelarskim. Może posłużyć zarówno jako zabezpieczenie maszyn, jak i materiał do przetwarzania żywności czy sortowania. Dodatkowo, dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi, coraz częściej wykorzystuje się ją w architekturze wnętrz! Wybierz uniwersalne rozwiązanie wysokiej jakości i zamów pożądaną ilość w sklepie Arpem Steel!

Parametry:

wielkość oczka [mm]
10 mm
grubość drutu [mm]
1 , 6 mm
szerokość [mm]
1000 mm
mesh / sito
2
Prześwit [%]
72
Ilość oczek na 1 cm
1
Ilość oczek na 1 cm²
1
Rodzaj materiału
Stal nierdzewna 1.4301 / AISI 304
na formaty / na metry
na metry

Podobne produkty: