Siatka cięto-ciągniona nierdzewna AISI 304 16,6x8mm

Parametry:

wielkość oczka [mm]
16, 6x8 mm
Wielkość oczka [ mikrony ]
16, 6 x 8 mm
grubość drutu [mm]
0, 70 mm
szerokość [mm]
1000 mm
Rodzaj materiału
Stal nierdzewna 1.4301 / AISI 304
na formaty / na metry
na metry

Siatki cięto-ciągnione powstają w procesie rozcinania i rozciągania blach, co powoduje tworzenie się otworów w kształcie rombów. Takie wykonanie gwarantuje wysoką jakość i trwałość produktu. Mają odpowiedni skład chemiczny, dzięki czemu sprawdzą się między innymi jako okładzina części elementów zdobniczych i ekspozycji artystycznych, a także do zastosowania w przemyśle czy architekturze. Stal AISI 304 wykorzystywana jest również w hutnictwie i górnictwie.

Siatka cięto-ciągniona nierdzewna – zastosowanie

Szukasz niezawodnego produktu w dobrej cenie? Dostępna w naszym sklepie siatka cięto-ciągniona nierdzewna jest odporna na działanie metali alkalicznych i kwasów. Doskonale radzi sobie zarówno w ciepłych, jak i chłodnych miejscach. Nie rdzewieje, dlatego z powodzeniem można ją zamontować na zewnątrz oraz w wilgotnych pomieszczeniach. Swoje zastosowanie znajduje w przetwarzaniu oleju i chemikaliów także podczas sortowania i badania ciał stałych, ciekłych, gazowych w kopalniach.

Siatka nierdzewna z oczkiem 16,6x8 mm

Siatka nierdzewna z oczkiem 16,6x8 mm umożliwia tworzenie ekranów zabezpieczających i paneli wypełniających. W poszczególnych sektorach przemysłu wykorzystuje się ją do stworzenia stoisk wystawowych, osłon okien, klatek, regałów i posadzki. Sprawdza się także w branży samochodowej, jako elementy filtrów czy kratki do chłodnicy. Z powodzeniem można ją również wykorzystać w domu – w meblach, czy na suficie. Postaw na jakościowe rozwiązania i wybierz odpowiednie produkty!

Parametry:

wielkość oczka [mm]
16 , 6x8 mm
Wielkość oczka [ mikrony ]
16 , 6 x 8 mm
grubość drutu [mm]
0 , 70 mm
szerokość [mm]
1000 mm
Rodzaj materiału
Stal nierdzewna 1.4301 / AISI 304
na formaty / na metry
na metry