Filtruj według

Rodzaj materiału
więcej... mniej
wielkość oczka [mm]
więcej... mniej
Układ perforacji
więcej... mniej
Grubość blachy [mm]
więcej... mniej
Format
więcej... mniej
Filtruj

Blachy perforowane

Blachy perforowane to rodzaj materiału, który powstaje przez wykonywanie w blachach specjalnych otworów o określonej średnicy i kształcie. Blachy te znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, w budownictwie oraz w projektowaniu elementów dekoracyjnych, wykorzystywane są również w rolnictwie i maszynach rolniczych, zakładach przetwórstwa rolno-spożywczego, zakładach recyklingu oraz innych przedsiębiorstwach. Dzięki swojej konstrukcji gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza oraz dobry dopływ światła. W tej kategorii znajdziesz szereg różnego rodzaju produktów, które z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Perforowanie blachy zostało wykonane przy użyciu wysokiej klasy urządzeń. Poznaj pełną ofertę!

Blacha perforowana na wymiar

Blachy perforowane są wykonane z różnych materiałów – najczęściej wykorzystywana jest stal nierdzewna, stal węglowa lub aluminium. Wykorzystanie danego materiału zależy od potrzeb i wymagań konkretnego zastosowania. Perforowane blachy mogą mieć różne grubości i wymiary, a otwory mogą mieć różne średnice i kształty, w tym okrągłe, kwadratowe, prostokątne, trójkątne, romboidalne, eliptyczne czy nawet nieregularne. Blachy z otworami posiadają wiele zalet. Są lekkie, trwałe, odporne na korozję oraz łatwe w obróbce. Mogą być cięte, gięte, spawane oraz malowane na różne kolory. Dzięki temu blachy dziurkowane pozwalają na dostosowanie ich do konkretnych wymagań i potrzeb zastosowania. Jako firma z doświadczeniem oferujemy jakościowe blachy perforowane stworzone na wymiar. Arkusze o symetrycznym rozkładzie otworów z pewnością spełnią swoje zadanie. Perforacja blach starannie wykonana sprawi, że całość będzie prezentowało się estetycznie i praktycznie.

Blachy perforowane

Blachy perforowane znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Stosuje się je do produkcji sit, które służą do oddzielania różnego rodzaju materiałów. W przemyśle chemicznym są stosowane jako elementy filtrujące, do oddzielania ciał stałych od cieczy. Sprawdzi się jako wypełnienie balustrad i fasady budynków, wypełnienie ogrodzenia i bram, a często także jako elementy mebli. Blacha perforowana jest coraz częściej wykorzystywana w elewacjach budynków ze względu na swoje właściwości estetyczne i funkcjonalne. Może być stosowana jako panel, który pozwala na stworzenie dekoracyjnej fasady, a jednocześnie zapewnia dobrą wentylację i przepływ powietrza między warstwami izolacji. Blachy perforowane w wielu przypadkach stanowią wyposażenie sklepów i stoisk targowych, na przykład podtrzymując skrzynki na owoce i warzywa w celu ekspozycji towaru, czy do odgrodzenia swojego stanowiska od sąsiadującego. Blachy są stosowane również jako wykończenie wentylacji i klimatyzacji czy elementy w osłonach silników.

Blacha perforowana stalowa

Blacha perforowana stalowa to produkt wykonany z blachy stalowej, w której wykonano otwory o różnych kształtach i rozmiarach. Jest wytrzymałym i trwałym materiałem, co czyni ją popularnym wyborem dla wielu zastosowań. Blacha dziurkowana stalowa może być również wykorzystywana w branży motoryzacyjnej, spożywczej, rolnictwie, meblarskiej, aranżacji wnętrz. Ich zastosowanie jest szerokie i rozbudowane. Produkty dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z wysokiej klasy surowców, dzięki czemu możesz być pewien, że inwestujesz w jakościowe blachy. Otwory są wykonane przy użyciu wysokiej technologii, dzięki czemu cechują się nowoczesnym wzornictwem i symetrią. Powierzchnia blachy jest idealnie gładka, dzięki czemu całość prezentuje się estetycznie.

Jeśli potrzebujesz blach perforowanych o określonych parametrach – skontaktuj się z nami! Każdego dnia od kilkunastu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości produkty, które idealnie sprawdzą się w realizacji poszczególnych projektów. W naszym asortymencie znajduje się również blacha cięto ciągniona czy siatka perforowana, a także szereg innych wysokiej klasy produktów. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować! Wybierz firmę z doświadczeniem, której możesz zaufać!